خطرناک ترین دوچرخه دنیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

خطرناک ترین دوچرخه دنیا

کالین فروزی یک مخترع بریتانیایی است که تا کنون اختراع ­های بسیاری را به نام خودش ثبت کرده­ است! او به تازگی دوچرخه ای با نام Norah ساخته که از قدرت جت استفاده می­ کند.

همان­طور که از نام این دوچرخه مشخص هست، از اتصال یک موتور جت دست­ ساز به یک دوچرخه قدیمی درست شده­ و احتمالا خطرناک ­ترین دوچرخه ­ای است که تاکنون ساخته شده! لیست اختراع­ های وی ممکن است شما را به این فکر بیاندازد که او یک مهندس با علاقه شدید به ایده­ های دیوانه ­وار است؛ اما شگفت­ زده خواهید شد اگر بدانید که او یک لوله­ کش است و دوست دارد چنین چیزهای خطرناکی را در کارگاه منزلش بسازد. تعدادی از اختراع ­های وی عبارتند از: بلندترین موتورسیکلت جهان، کالسکه کودک گازی و سریع­ ترین اسکوتر.

این دوچرخه می تواند به سرعت 50 مایل در ساعت برسد و با وجود آن که نسبتا خطرناک است اما راندن آن بسیار لذت­ بخش می­ باشد. در سرعت­ های بالا، اگزوزش داغ و قرمز می­ شود! این مخترع دیوانه ما نخواسته که از عایق ­های گرمایی استفاده کند، در عوض بین موتور و محل نشستن فاصله گذاشته ­است. حالا در ادامه ویدیو این دوچرخه جالب انگیز را تماشا کنید.

 

Norah-610x718

Norah-4-610x585

Norah-2-610x365

Norah-3-610x496

wonderfulengineering

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نویسنده: پیام محمدی

اشتراک گذاری این نوشته
468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>